%100 Güvenli Alışveriş  |  Ücretsiz İade   |  0(216) 566 1997 |   

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerde Hangi Ağaç Kullanılıyor?

Ürünlerimizde çoğunlukla, köknar, çam, kayın ve kavak kullanmaktayız. Mdf, Sunta vb. malzemeler kullanılmamaktadır.
Masa, Orta Sehpa, Ayna Çerçevelerinde Çam Ağacı kullanılmaktadır.

Sitenizden yapılacak online alışverişlerde kart kullanımı güvenli mi?

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemli. Bu sebeple sepet adımından, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçeklesen tüm işlemleriniz 3' üncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kart bilgileriniz hiçbir şekilde 3' üncü kişiler tarafından görülememekte ve Oldwooddesin tarafından kayıt edilmemektedir.

Siparişimin durumunu nasıl kontrol edebilirim?

Siparişinizin durumunu websitemizde yer alan ''Sipariş Takibi'' bölümünden takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargo ile gönderiliyorsa kargoya verildikten sonra, sipariş takip bölümünde yer alan kargo takip linkine tıklayarak kargo durumunu detaylı olarak görebilirsiniz.

Kargo ile teslim olacak siparişim cumartesi-pazar teslim edilir mi?

Kargo ile gönderilen ürünler, eğer tedarik süreci tamamlanmışsa cumartesi günü saat 12.00'ye kadar teslim edilir. Kargo şirketleri pazar günleri teslimat yapmamaktadır. 

Siparişim teslim edildiğinde bana bilgi verilecek mi?

Siparişinizin hazırlanmasından teslimatına kadar tüm aşamaları sipariş oluştururken belirtmiş olduğunuz e-mail adresine gelecek bilgilendirmelerden takip edebilirsiniz.

Siparişimin ödemesini nasıl yapabilirim?

Kredi kartı, banka kartı, havale aracılığıyla siparişinizin ödemesini kendiniz yapabilirsiniz. Ayrıca bize ulaşın sayfasındaki telefon, email kanalımızı kullanarak ödeme ile ilgili her konuda ekibimizden destek alabilirsiniz.

Türkiye dışına ürün gönderiminiz var mı?

Almanya ve İngiltere'ye gönderim sağlayabiliyoruz.

Sipariş verdikten sonra bilgi akışı nasıl oluyor?

Siparişinizi oluşturduktan itibaren her adımda e-mail tarafınıza bilgilendirme yapılmaktadır.

Taksit seçenekleriniz var mı?

150 TL ve üzeri alışverişlerde Tüm kredi kartlarına kart sahiplerine vade farksız 2 vade farklı 3-6-9 taksit yapılabilmektedir.
 

Siparişim hasar görmüş. Ne yapmalıyım?

Sipariş verdiğiniz ürünlerimiz kalite ekiplerimiz tarafından tüm kontrollerden geçirildikten sonra dağıtıma çıkarılır. Buna rağmen hassas olan ürünlerde dağıtım esnasında meydana gelen problemler nedeniyle hasarlar oluşabilir. Böyle bir durumda; ürün kargo ile size ulaştıysa ürünü teslim almadan dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatın. Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlamalarını istemeniz gerekir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyorsa lütfen en kısa sürede bizi bilgilendirin. Gönderdiğiniz ürün, dağıtım kanallarımız tarafından size teslim edildiyse bize ulaşın sayfasındaki email veya telefon kanalımızı kullanarak her konuda iletişime geçerek bizi bilgilendiriniz.

Kargo takip numaramı nasıl öğrenebilrim? Kargoya verilen ürünüm ne zaman teslim edilir?

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra size e-mail yoluyla kargo takip bilgileriniz iletilir. Bu bilgi size ulaşmadıysa bize ulaşın sayfasındaki email veya telefon kanalımızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Garanti Şartları Nedir?

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir, ürünlerimiz doğal ağaç olduğundan içinde az da olsa nem barındıyor. Bu sebeple evinizde ani ısı değişimlerinden kaçınmalısınız.

Yerden ısıtmalı evlerde kullanılan ürünler garanti dışıdır. Yerden ısıtmalı sistemler doğal ağaçların yapısına uygun olmayacak şekilde ani nem değişikliklerine sebep olmaktadır.

Ürünlerin Temizliği ve Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Ürünlerimizin temizliğinde, pamuklu bez kullanılmalıdır. Ürünlerin uzun ömürlü olması işin havasız ortamda bırakılmamalıdır. Kesinlikle yağ çözücü çamaşır suyu ağartıcı vs. ürünleri kullanılmamalıdır. Aksi taktirde ürün yüzeyinde hasarlar oluşabilir.

Geri Dönüşüm Ürünleri Kullanıyor musunuz?

Ürünlerimizin çoğunluğu geridönüşüm malzemelerinden yapılmaktadır.

Teslimat Süresi Neden 5-6 Hafta ?

Ürünlerimizin tamamı el yapımı olup, sipariş üzerine üretilmektedir. Ve her bir sipariş öncelik sıralamasına alınır.

Teslimat Süresi Kaç Gündür?

Teslimat süresi ortalama 5-6 haftadır.

Sipariş İptal Süresi Kaç Gündür?

Sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde sebepsiz cayma hakkına sahipsiniz.
Sipariş içeriğinde özel ölçü ve ürün özellik değişiklikleri var ise iptal süresi 7 gündür.
İptal süresi aşıldığında ise iade bedeliniz %15 kesinti ile yapılacaktır.

Alışveriş Sepetim