%100 Güvenli Alışveriş  |  Ücretsiz İade  |  0(216) 566 1997

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerde Hangi Ağaç Kullanılıyor?

Ürünlerimizde çoğunlukla, köknar, çam, kayın ve kavak kullanmaktayız. Mdf, Sunta vb. malzemeler kullanılmamaktadır.

Sitenizden yapılacak online alışverişlerde kart kullanımı güvenli mi?
Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemli. Bu sebeple sepet adımından, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçeklesen tüm işlemleriniz 3' üncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kart bilgileriniz hiçbir şekilde 3' üncü kişiler tarafından görülememekte ve Oldwooddesin tarafından kayıt edilmemektedir.
Siparişimin durumunu nasıl kontrol edebilirim?
Siparişinizin durumunu websitemizde yer alan ''Sipariş Takibi'' bölümünden takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargo ile gönderiliyorsa kargoya verildikten sonra, sipariş takip bölümünde yer alan kargo takip linkine tıklayarak kargo durumunu detaylı olarak görebilirsiniz.
Kargo ile teslim olacak siparişim cumartesi-pazar teslim edilir mi?

Kargo ile gönderilen ürünler, eğer tedarik süreci tamamlanmışsa cumartesi günü saat 12.00'ye kadar teslim edilir. Kargo şirketleri pazar günleri teslimat yapmamaktadır. (Covid 19 sürecinde kargo şirketleri sokağa çıkma yasağı günleri ve tatil günlerinde teslimat yapabilir)

Siparişim teslim edildiğinde bana bilgi verilecek mi?

Siparişinizin hazırlanmasından teslimatına kadar tüm aşamaları sipariş oluştururken belirtmiş olduğunuz e-mail adresine gelecek bilgilendirmelerden takip edebilirsiniz.

Siparişimin ödemesini nasıl yapabilirim?
Kredi kartı, banka kartı, havale aracılığıyla siparişinizin ödemesini kendiniz yapabilirsiniz. Ayrıca bize ulaşın sayfasındaki telefon, email kanalımızı kullanarak ödeme ile ilgili her konuda ekibimizden destek alabilirsiniz.
Yurt dışına ürün gönderiminiz var mı?
Oldwooddesign olarak Türkiye sınırları içerisinde teslimat yapabilmekteyiz.
Sipariş verdikten sonra bilgi akışı nasıl oluyor?
Siparişinizi oluşturduktan itibaren her adımda e-mail tarafınıza bilgilendirme yapılmaktadır.
Taksit seçenekleriniz var mı?

150 TL ve üzeri alışverişlerde Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf ve Axess kart sahiplerine 2 - 4 taksit yapılabilmektedir.

Siparişim hasar görmüş/ kırık geldi. Ne yapmalıyım?
Sipariş verdiğiniz ürünlerimiz kalite ekiplerimiz tarafından tüm kontrollerden geçirildikten sonra dağıtıma çıkarılır. Buna rağmen hassas olan ürünlerde dağıtım esnasında meydana gelen problemler nedeniyle hasarlar oluşabilir. Böyle bir durumda; ürün kargo ile size ulaştıysa ürünü teslim almadan dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatın. Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlamalarını istemeniz gerekir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyorsa lütfen en kısa sürede bizi bilgilendirin. Gönderdiğiniz ürün, dağıtım kanallarımız tarafından size teslim edildiyse bize ulaşın sayfasındaki email veya telefon kanalımızı kullanarak her konuda iletişime geçerek bizi bilgilendiriniz.
Kargo takip numaramı nasıl öğrenebilrim? Kargoya verilen ürünüm ne zaman teslim edilir?

Siparişiniz tarafımızdan kargo firmasına teslim edildikten sonra size e-mail yoluyla kargo takip bilgileriniz iletilir. Bu bilgi size ulaşmadıysa bize ulaşın sayfasındaki email veya telefon kanalımızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Ürünlerin Temizliği ve Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Ürünlerimizin temizliğinde, pamuklu bez kullanılmalıdır. Ürünlerin uzun ömürlü olması işin havasız ortamda bırakılmamalıdır. Kesinlikle yağ çözücü çamaşır suyu ağartıcı vs. ürünleri kullanılmamalıdır. Aksi taktirde ürün yüzeyinde hasarlar oluşabilir.

Geri Dönüşüm Ürünleri Kullanıyor musunuz?

Ürünlerimizin çoğunluğu geri dönüşüm malzemelerinden yapılmaktadır.

Teslimat Süresi Neden 10 işgünü?

Ürünlerimizin tamamı el yapımı olup, sipariş üzerine yapılmaktadır. Ve her bir sipariş öncelik sıralamasına alınır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır