%100 Güvenli Alışveriş  |  Ücretsiz İade   |  0(216) 566 1997 |   

Kargo Bilgileri

TÜM ÜRÜNLERDE KARGO ÜCRETSİZ.

 

Kargo ve Taşıma Bilgileri

Oldwooddesign.Net’den verdiğiniz siparişler Sürat Kargo ve Horoz Lojistik aracılığı ile gönderilmektedir. İstanbul içi adreslerde kurulum gerektiren ürünler ekibimiz tarafından teslim edilir ve kurulum işlemi yapılır. İstanbul dışı montaj gerektiren ürünlerde kurulum yapmamaktayız. Kargo Teslimat Süresi ortalama 5-6 Hafta'dır. Kampanya dönemlerinde teslimat süreleri belirtillen tarihlerden uzayabilir. 50 desi üzeri ürünlerde gönderim Horoz Lojistik ile yapılmaktadır. Bu yüzden yüksek desili ürünlerin elinize ulaşması normal gönderim sürecinden bir kaç gün daha gecikebilir. Kargo firmasından kaynaklanan sorunlardan firmamız sorumlu değildir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden Oldwooddesign.Net’ den. sorumlu değildir.

 

Teslim edilen pakette deformasyon varmı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. Oldwooddesign.Net’den. ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.)Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

 

Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat.

Kargo firmasının görevi Oldwooddesign.Net’den yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Alışveriş Sepetim