%100 Güvenli Alışveriş  |  Ücretsiz İade   |  0(216) 566 1997 |   

Garanti ve İade Koşulları

Aldığınız her ürün, üretici olarak 2 Yıl boyunca Oldwooddesign garantisi altındadır.

İade Şartları
Almış olduğunuz ürününü /tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. İade sürecimizde transfer veya kargo ücretsizdir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Eğer ürünü teslim aldıktan sonra fark ederseniz bizimke hemen iletişime geçebilirsiniz.

Kullanılmış, tahrip edilmiş ürünler ve ürün standartlarımızın dışında özel olarak ölçü belirtip veya tamamen kendi dileğiniz doğrultusunda yaptırdığınız ürünlerin iadesi kabul edilmez. Standart dışı özel üretim ürünlerde iade kabul edilmemektedir.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Firmamıza ulaştığı andan itibaren on (3) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. 

Garanti Şartları
Ürünlerimiz 2 yıl boyunca garantimiz altındadır. Doğal ağaç ürünler uygun kullanım şartlarında çok uzun ömürlü olabilirler. Ev içinde ani ısı değişimlerinden kaynaklı çatlama veya yarılma olabilir. Ürün kullanımında sorun teşkil edilecek durumlarda firmamız değişim veya onarım tercihi ile size dönüş yapacaktır. Bu gibi durumlarda bizimle mobil hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Oldwooddesign

Alışveriş Sepetim